Organisasjon

Sentralstyresammensetning

Partileder og stifter:
Kim Steinar Kjærner-Strømberg
Oslo Fylkeslag
Epost: kim.stromberg@nyeborgerlige.no

Generalsekretær:
Jens Chr. Bøhler-Bjerkeland
Epost: bohler.bjerkeland@nyeborgerlige.no

Koordinator med Nye Borgerlige Danmark
Gunn-Siri Strømme
Epost: gunn-siri.stromme@nyeborgerlige.no

Partisekretær:
Liv Beathe Hauger Kjærner-Strømberg
Oslo Fylkeslag
Epost: liv.beathe@nyeborgerlige.no

Kasserer:
Kim Steinar Kjærner-Strømberg

Styremedlem
Johan Einar Grieg
Viken Fylkeslag
Epost: grieg@nyeborgerlige.no

Styremedlem
Morten Reinert
Vestfold fylkelag
Epost: morten.reinert@nyeborgerlige.no


Fylkeslag

Fylkesleder Vestfold
Morten Reinert
Epost: morten.reinert@nyeborgerlige.no

Fylkesleder Oslo
Kim Steinar Kjærner-Strømberg
Epost: kimstromberg@nyeborgerlige.no

Fylkesleder Vestland
Emanuelle Thobiason
Epost: emanuelle@nyeborgerlige.no

Fylkesleder Trøndelag
Are Morten Brenna
Epost: brenna@nyeborgerlige.no

Fylkesleder Møre og Romsdal
Randi Hildre


Lokallag

Kongsberg Lokallag
Grethe Johanne Nilsen-Farset

Trondheim Lokallag
Asle Martinsen
Epost: asle.martinsen@nyeborgerlige.no

Flere fylkeslag er under etablering. Telefon Nye Borgerlige: 412 68 961



Kim Steinar Kjærner-Strømberg , f. 1963
Leder og en av stifterne av Nye Borgerlige
Utdannet økonom
Prisbelønt fotograf
Gründer av Medcareer Intl. LLC
Bakgrunn og erfaring fra norsk næringsliv
Norsk og amerikansk familie


Nye Borgerlige Norge org.nr. 818 104 022